Bezpiecznie na drodze i nie tylko

Czytaj dalej

Ubezpiecz swój dom

Czytaj dalej

Na kłopoty ze zdrowiem

Czytaj dalej

W jaki sposób załatwić formalności?

Czytaj dalej

Bezpiecznie na drodze i nie tylko

Kiedy podejmujemy temat ubezpieczenia Warszawa i mówimy o ubezpieczeniach komunikacyjnych zazwyczaj rozmowa koncentruje się głównie wokół tematu ubezpieczenia OC. W zasadzie nic w tym dziwnego. Ubezpieczenie OC jest bowiem w naszym kraju ubezpieczeniem obowiązkowym. Obowiązek ten znajduje swoje uzasadnienie prawne i wynika z ustawy z dnia 22 maja 2003 roku o Ubezpieczeniach Obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych oraz jej późniejszej nowelizacji z 11 lutego 2012 roku. Brak ważnego ubezpieczenia OC wiążę się z poważnymi konsekwencjami. Z tego też powodu raczej nie zdarza nam się o nim zapominać.

Nasza agencja ubezpieczeniowa Warszawa stara się jednak przekonać Państwa, że jeśli chcecie Państwo w pełni bezpiecznie czuć się na drodze, warto pomyśleć także o innych ubezpieczeniach. Zwłaszcza, jeśli mieszka się w mieście o tak dużym natężeniu ruchu lub też często podróżuje się po kraju i za granicy. Warto nieco rozszerzyć pakiet ubezpieczenia i pomyśleć o takich ubezpieczeniach, jak Autocasco czy ubezpieczenia na wypadek nieszczęśliwych przypadków.

Naszym zadaniem jest dobranie ubezpieczenia ściśle do Państwa oczekiwań. W naszej ofercie znajdziecie Państwo elementy dotyczące najróżniejszych aspektów użytkowania samochodu. Jeśli dużo podróżujecie Państwo po kraju, a Wasz samochód stoi pod przysłowiową chmurką, warto pomyśleć o dodatkowym ubezpieczeniu szyb.

Razem z pewnością znajdziemy satysfakcjonujące Państwa rozwiązanie!