Bezpiecznie na drodze i nie tylko

Czytaj dalej

Ubezpiecz swój dom

Czytaj dalej

Na kłopoty ze zdrowiem

Czytaj dalej

W jaki sposób załatwić formalności?

Czytaj dalej

Na kłopoty ze zdrowiem

Na temat naszej służby zdrowia co rusz toczą się dyskusje prowadzone przez bardziej i mniej wykwalifikowanych specjalistów. Niestety, z punktu widzenia pacjenta wciąż niewiele one wnoszą, a sytuacja zdaje się z roku na rok pogarszać. Nasza agencja ubezpieczeniowa Warszawa doskonale zdaje się zdawać sobie z tego sprawę. Z tego powodu proponujemy Państwu cały pakiet różnego typu ubezpieczeń, które pomogą Państwu poruszać się w tej trudnej rzeczywistości.

Oferowane przez nas ubezpieczenia Warszawa obejmują najprzeróżniejsze aspekty leczenia.

W pierwszej kolejności należy tu wymienić ubezpieczenia ambulatoryjne, indywidualne lub grupowe. Dzięki niemu, w przypadku zaistnienia takiej potrzeby, będą mogli Państwo skorzystać z pomocy wykwalifikowanych lekarzy i diagnostów w wielu placówkach medycznych działających na terenie naszego kraju.

Osoby, które często chorują doskonale zdają sobie sprawę z tego, jaką lwią cześć swoich dochodów zostawiają w aptece. To właśnie im możemy zaproponować ubezpieczenia lekowe. Pozwala to znacznie obniżyć koszty związane z zakupem leków. W niektórych przypadkach wydatki te można zmniejszyć o blisko 80% procent, co w przypadku osób przewlekle chorych jest bardzo istotne.

Jednym z ubezpieczeń, które warto również nieco przybliżyć jest ubezpieczenie szpitalne. Jest ono bardzo przydatne, kiedy weźmiemy pod uwagę czas oczekiwania na określone zabiegi czy operacje. Posiadanie tego typu ubezpieczenia umożliwia nie tylko skrócenie czasu oczekiwania do niezbędnego minimum, ale pozwala też liczyć na przyjęcia w najlepszych polskich szpitalach i klinikach (zarówno państwowych, jak i prywatnych).

Zdajemy sobie sprawę z tego, że leczenie w przypadku każdego z Państwa wygląda nieco inaczej i każdorazowo w nieco innych miejscach rozstawione są akcenty. Z tego powodu naszym celem jest to, aby pomóc wybrać Państwu ubezpieczenie, które będzie dostosowane ściśle do Państwa sytuacji. Staramy się przy tym nie tylko uwzględnić stan aktualny, ale dokonujemy też niezbędnych prognoz tak, aby w pełni i kompleksowo zabezpieczyć wszelkie Państwa interesy.