Bezpiecznie na drodze i nie tylko

Czytaj dalej

Ubezpiecz swój dom

Czytaj dalej

Na kłopoty ze zdrowiem

Czytaj dalej

W jaki sposób załatwić formalności?

Czytaj dalej

Ubezpiecz swój dom

Jeśli spojrzymy na statystyki zamieszczane pod hasłem ubezpieczenia Warszawa, zauważymy, że na najwyższych pozycjach wciąż znajdują się ubezpieczenia komunikacyjne, a dokładniej rzecz ujmując - ubezpieczenia OC. Ubezpieczenia te wynikają w wymogów ustawowych, a nieopłacanie składki OC wiąże się dla posiadacza pojazdu z poważnymi konsekwencjami. Podejście takie zdaje się dziwić. Tym bardziej, że bardzo często posiadamy znacznie cenniejsze rzeczy niż samochód.

Doniesienia medialne pokazują nam zaś, że niemal w jednej sekundzie można stracić praktycznie cały majątek swojego życia. A nasza niefrasobliwość może spowodować, że nie tylko zostaniemy bez dachu nad głową, ale też bez środków do życia czy jakiejkolwiek formy zabezpieczenia. Na szczęście w ostatnich latach coś zaczyna się w tej materii zmieniać i nasza agencja ubezpieczeniowa Warszawa może odnotować, że coraz częściej klienci zgłaszają się właśnie w celu ubezpieczenia nieruchomości.

Oferujemy ubezpieczenia różnych typów nieruchomości, między innymi:
- dom jednorodzinny,
- mieszkanie w bloku,
- dom letniskowy ,
- pomieszczenia gospodarcze.

Możemy także wybrać polisę, która będzie ubezpieczała naszą nieruchomość od różnych okoliczności, począwszy od czynników atmosferycznych (typu ulewa, huragan, grad, burza, powódź itp.), przez różnego rodzaju wypadki (np. katastrofy lotnicze czy tąpnięcia ziemi), po kradzieże czy akty wandalizmu. Nie można także zapominać o szkodach, do których możemy przyczynić się w jakiś sposób sami czy też tych, które będą dziełem niefrasobliwych sąsiadów. Mowa tu między innymi o sąsiedzkich zalaniach czy zaprószeniu ognia.

Przed podpisaniem umowy warto zastanowić się na jakiego typu zagrożenia jest w największym stopniu narażona nasza nieruchomość. Oczywiste jest bowiem to, że inaczej będą się one przedstawiały w przypadku niewielkiego domku położonego na obrzeżach miasta, a inaczej w kilkupiętrowym wieżowcu, położony w samym centrum metropolii.

Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby dobrać polisę ściśle do Państwa potrzeb. Dzięki temu będzie ona uwzględniała wszystkie oczekiwania.